INkarmiel כל העסקים בכרמיאל במקום אחד מוצגים בהתאם לדרוגים שלכם

הבלוג

הבלוגים של IN karmiel

פוסטים אחרונים בבלוג

פורסם על ידי ב in כללי
המפתח להצלחה - אינטגרטי

אחד המכשולים המרכזיים שעומדים בין אנשים לבין ההצלחה שלהם, בייחוד בתהליך של שינוי אורח חיים וירידה המשקל והוא גם אחד היסודות הבסיסיים להצלחה –נקרא אינטגריטי.

 כשאני שואלת אנשים מה זה אינטגריטי?

רובם המכריע אומר "יושרה", הם גם צודקים זה אכן הפירוש של המילה באנגלית. אך היום אני רוצה לתת לכם פירוש נוסף למילה אינטגריטי וכמה הוא חשוב  להבנה ויישום בחיים של כל אחד מאתנו.

 המונח אינטגריטי מגיע מהמושג הלועזי, אינטגרציה.

סנכרון, תיאום, בין מחשבה לעשייה. הכוונה שיש הלימה מושלמת בין  

מה שאני חושב או אומר

מה שאני מתכוון

ואחרון מה שאני עושה!

 כשיש תיאום, כשישנה הלימה בין שלושת הדברים הללו אני נמצאת באינטגריטי. ואני נמצאת בשלמות אישית עם עצמי . סך כל החלקים שלי הוא שלם.

אבל כשאחד מהאלמנטים האלה לא יושב במקומו, האינטגריטי נפגע ובמקומו מופיעה בינוניות, מופיע ויתור, מופיעה תקיעות. ודברים לא קורים כפי שאנחנו רוצים.

 אינטגריטי זו בעצם המחויבות שלי לעצמי ולמילה שלי. קיום ההסכמים שלי עם עצמי.

 

אז למה בכלל אני צריך להיות מחויב?

כי זה החוזה החיובי שלי עם עצמי.

הרי כולנו מדברים עם עצמנו כל הזמן וכל היום. אנחנו מנהלים מערכות יחסים וקשרים עם אחרים, מבטיחים הבטחות וזורקים הצהרות לאוויר.

הרי אם הבטחתי לחברה שאתקשר אליה ולא עשיתי את זה אז יכול להיות שהיא תכעס עלי או במקרה הכי גרוע תרצה לנתק איתי את הקשר. אך מה קורה כשאנחנו עושים את זה לעצמנו? מאתנו אנחנו לא יכולים להתגרש ולא יכולים להתנתק. אנחנו צריכים  לחיות עם עצמנו ועם ההחלטות שלנו ומה לעשות קשה לבטוח ולהאמין למישהו ששנים בגד באמון שלכם ותחשבו רגע זה אתם אלה  שעושים את זה לעצמכם!

 

איך אפשר לפתור את זה?

להבין שהערך העצמי שלכם והביטחון העצמי שלכם והאמונה שתצליחו תלוי רק בכם. וכל זה תלוי בכמות הפעמים שתעמדו במילה שלכם מול עצמכם  ביום. הרי כמה פעמים בטח אמרתם לעצמכם או אתם מכירים אנשים שממחר הצהירו שהם מתחילים ללכת לחדר כושר וזה לא באמת קרה או יותר גרוע מזה הלכתם לחדר כושר באמת התכוונתם (באמת התכוונתם?!)  נרשמתם לחדר כושר ואפילו שילמתם, התלהבתם ואז אחרי שבועיים הפסקתם? מוכר?

כל הבסיס להצלחה שלכם ובייחוד בירידה המשקל תלוי באינטגריטי שלכם מול עצמכם וקיום ההסכמים שלכם מול עצמכם ! כשתחליטו וגם תקיימו את מה שאתם רוצים לעשות, לאכול או גם לא רוצים לאכול אתם תהיו שלמים. ההלקאה העצמית או האשמה תצא מחייכם ואתם תהיו הרבה  יותר בטוחים במי שאתם ובהצלחה שלכם להגיע לתוצאה.

 

אין שום דרך לשלוט בתוצאה באופן מוחלט.

אבל על מה כן אפשר לשלוט…?

על העשייה ועל דרך הפעולה.

 

וכשאני בוחר לפעול,

מתחילה תנועה יש אנרגיה טובה המון אפשרויות נפתחות.

כשאני שם את האינטגריטי בין המילים לבין המעשים,

אני יכול לפרוץ קדימה.

 

מה שיוצר את המציאות בפועל זו הכוונה והעשייה,

לא המילה ובוודאי שלא רק הרצון.

הרי כולם רוצים להצליח...ובגדול .. כמה מאתנו באמת מתכוונים לזה ומוכנים לעבוד קשה בשביל זה?

צריך סנכרון בין המילה, הכוונה והפעולה,

לעשות את מה שצריך כדי להצליח, אפילו אם זה לא פשוט לעתים. זו המפתח להצלחה בכל!

 

ואם אתם לא יודעים איך לעשות את זה לבד אתם מוזמנים להצטרף לקבוצה לירידה במשקל בשיטת רזימפו שנותנת לכם כלים לשינוי מנטלי  וכלים איך לעשות ולבצע את הסויץ בראש, בגישה ובחשיבה ביחד עם אימוני כושר מגוונים . הקבוצה מתחילה ב 7.3 ימי שני ב20:00 ומיועדת לנשים בלבד . מהרו להירשם מספר המקומות מוגבל .

 

ממני

שבוע של עשייה ואנרגיה טובה

מיכל רוזנברג

בעלים של סטודיו רזימפו – פתרון שמתחיל מהראש ונשאר!

 050-3907884 ,  razimpo@ gmail.com  או בפייסבוק "רזימפו" -פיתרון רזה לירידה במשקל

 

צפיות: 433

פורסם על ידי ב in כללי
"פעם הייתי שאפה היום אני דובה"

בחיי היומיום, אנחנו מרבות לשמוע כינויים המתמקדים במראה החיצוני שלנו, אם בעוברנו ברחוב, בכניסה למכולת או בגן השעשועים. הכינויים נעים על רצף שבין יפה למכוערת ומשפיעים על דימוי הגוף שלנו ועל ההערכה העצמית שלנו. אנחנו מקוטלגות כיפות מאוד ,כוסית, חתיכה, מהממת, שווה, חבל"ז, חטובה , לא משהו, בסדר, מכוערת, שמנה  ,כונפה, דובה, דובוזה, היפופוטם, קובבה, דוחה להמשיך?

צפיות: 488
מה הדבר הכי קריטי שצריך לעשות כדי להוריד את הבטן?

אין שינוי במשקל לאורך זמן ללא שינוי בראש! כן זו קביעה זו אפילו עובדה.

צפיות: 427

פורסם על ידי ב in כללי
מזה אימון TABATA?

הרבה מתאמנות שלי פונות אלי ושואלות מזה האימון הזה אימון TABATA? במה הוא טוב ותורם יותר מהאימונים האחרים ?
התשובה שלי היא שישנן כל כך הרבה תוכניות אימון שונות, כאשר כל אחת מהן מיועדת לתרום בשיפור מרכיב או מספר מרכיבי כושר גופני כלשהם, כמו: שיפור סיבולת לב הריאה, פיתוח כוח מתפרץ, מהירות, ועוד...
תוכניות אימון לשיפור הסיבולת למשל, כוללות רכיבה על אופניים, הליכה וריצה, שחייה, רכיבה על אופניים, ועוד פעילויות פופולריות הנמשכות עשרות דקות ואפילו שעות, לרוב בעצימות שלא משתנה. אימון הTABATA מעניק את אותן היתרונות של התכניות לשיפור הסיבולת, רק שהשוני הוא

צפיות: 781

רוצים לרדת במשקל או להפסיק לעשן? תופתעו לגלות מה המתכון להצלחה שלכם?

אהבה היא התשובה... מפתיע? מחקר חדש מסביר למה..


 

בין שהבטחתם לעצמכם להפסיק לעשן, לרזות או לעשות יותר פעילות גופנית

מחקר חדש מלמד שהסיכוי גדול בהרבה אם גם בן זוגכם יעשה את זה יחד אתכם.

אני מגלגל סיגריה, והיא לוקחת שאכטה. היא מכינה סלט נבטים ואני לוקח ביס. הסיגריה הורסת את הגוף, הנבטים בונים אותו. במובן מסויים, בין שני הקטבים האלה מתנהלים היחסים — בין החטאים המשותפים ליצירה והבנייה המשותפת . בנפש האדם וגם בזוגיות פועלים שני כוחות — הכוח הבונה והכוח ההורס. השאלה היא כיצד אפשר לרתום את הכוח הטוב והבונה כל הזמן לטובתנו? זה לא אומר שלא יהיו לנו חטאים אבל במינונים קטנים יותר. מחקר חדש מגלה לנו שאפשר..

החוקרים עקבו אחרי התנהגותם של 3,722 בני 50 פלוס באנגליה, זוגות ונשואים, בשלושה תחומים חשובים שקשים לביצוע : הפסקת עישון, פעילות גופנית והרזיה.

נמצא קשר בין צעד בכיוון הנכון של אחד מבני הזוג לשיפור משמעותי גם אצל הפרטנר. כך למשל בתחום הפסקת העישון, שנחשב קשה ויציב במיוחד למאמצי גמילה. שימו לב! 48% מהגברים שנשותיהם הפסיקו לעשן הצליחו בכך גם, לעומת 8% מאלה שנשותיהם המשיכו לעשן. הנתון לגבי הנשים דומה — 50 אחוזי הצלחה מרשימים מאוד בקרב אלה שבני זוגן הפסיקו לעשן, לעומת 8% בלבד אצל אלה שלא. לגבי הרזיה, הקריטריון היה 5% ירידה במשקל או יותר. מתברר ש–26% מהגברים שנשותיהם רזו, רזו גם הם, לעומת 10% כשהאישה לא רזתה. האחוזים בקרב נשים עומדים על 36% לעומת 15%, בהתאמה. באשר לפעילות גופנית עומדים האחוזים על כשני שלישים לעומת כרבע, לשני המינים — כלומר כשני שלישים מצליחים או מצליחות לאמץ שגרה של פעילות גופנית אם בן או בת הזוג מתחילים בכך גם. יצויין כי קריאה מדוקדקת של המחקר מעלה שלחוקרים לא היה ידוע האם היה מוביל ומובל או שהשינוי נעשה ביחד, אך העובדה היא שבין שני גלים של מחקר שההפרש ביניהם היה כמה שנים, הסיכוי לשינוי משותף היה גבוה יותר מהסיכוי שאחד מבני הזוג ישתנה לבדו לטובה..

האפקט החיובי של התנהגות בן הזוג נמצא גם בקרב בני 60 פלוס, שהחוקרים לא תלו בהם הרבה תקוות, ברוח הפתגם על הכלב הזקן והטריקים החדשים. \\\"לא היינו בטוחים שיהיה אפקט כזה גם בקרב זוגות שחיים זה עם זה זמן רב. היית חושב שהם כבר התקבעו באורחות חייהם\\\", אמרה לסי־אן־אן ג\\\'יין וורדל, אחת החוקרות, פרופסור לפסיכולוגיה קלינית ואפידמיולוגיה באוניברסיטת קולג\\\' לונדון. \\\"הדבר מצביע על כך שבני הזוג עדיין מקשיבים זה לזה\\\". כמובן שטיבו של הקשר הסיבתי בין הדברים, ככל שיש כזה, אינו ידוע — ייתכן שזו התמיכה שמסייעת, או אולי תחרות בריאה.

\\\"אנחנו מוצאים  שכשאנשים מתחייבים כלפי מישהו על משהו הם מרגישים יותר מחויבות, והסיכוי שיעשו את זה הוא יותר גבוה. \\\"וכשאנשים מתחייבים לאנשים אחרים באופן פומבי זה מחזק את המחויבות עוד יותר\\\". אבל ישנו גם חיסרון דווקא ביחסים הקרובים עם בן הזוג בהקשר זה — הוא עלול להיות סלחן יותר כלפי הטעויות שלך ו\\\"לוותר\\\" לך. ומנגד, יתרון שיש בבן זוג ואין בחבר שלא גר איתך בבית הוא שלראשון יש שלל דרכים להגביל את אורחות חייך ולפקוח עליך עין אוהבת. \\\"אנחנו יודעים שהסביבה מאוד מפתה, למשל אם יהיו בבית הרבה עוגיות ועוגות יהיה קשה למישהו לשנות את אורח החיים שלו. וברגע ששני אנשים עושים את זה ביחד הסיכוי שהסביבה תפתה הוא נמוך יותר

לסיכום אם אתם רוצים לעשות שינוי כלשהו בחיים שלכם עדיף לכם לעשות אותו ביחד עם מישהו אהוב עם חברה טובה או עם בן הזוג ככה הסיכוי שתצליחו בתהליך ותגיעו לתוצאה והתמדה גבוה יותר.

ועכשיו בסטודיו רזימפו לקראת סוף השנה מבצע שווה והנחות לבאים להירשם בזוג 
למגוון השיעורים של הסטודיו .

לפרטים נוספים

מיכל רוזנברג

בעלים של סטודיו רזימפו בכרמיאל – סטודיו שנותן אימונים מנטליים ופיזיים לירידה במשקל  לנשים  בלבד ובקבוצות קטנות ויחס אישי
צפיות: 451