INkarmiel כל העסקים בכרמיאל במקום אחד מוצגים בהתאם לדרוגים שלכם

חשיבתם של מצליחנים – עצתו של בריאן סטייסי - שישי אישי עם לודמילה פרידמן

חשיבתם של מצליחנים – עצתו של בריאן סטייסי - שישי אישי עם לודמילה פרידמן

אני, כמייסדת בית הספר LFA שחזונו ליצור עולם של אנשים מאושרים ומצליחים, וכן מפתחת טכנולוגיית הלימוד של LFA (שאומרת שאת הידע יש ליישם לקבלת תוצאות), תמיד שאלתי את עצמי, למה אחדים מהתלמידים מצליחים יותר מאחרים ולמה עובדים מסוימים מגיעים לתוצאות טובות יותר מעמיתיהם. אני רוצה לחלוק אתכם משהו בנושא.

 

לפני מספר שנים הציעו לאוניברסיטת פנסילבניה חוזה, שעל פיו היה על האוניברסיטה לעשות מחקר על התכונות הטובות ביותר של אנשים מצליחים, כדי להבין את דרך החשיבה שלהם. את המחקר הזה מימנו חברות גדולות שגייסו עובדים ואחר כך בהדרגה איבדו אנשים כי לא גייסו את האנשים הנכונים. זה התחיל בכך שעובדי החברות (10000) קבלו לידיהם מבחנים. תוצאות המבחנים נותחו באוניברסיטת פנסילבניה. לאחר מכן חולקו 10000 מבחנים נוספים . זה נמשך שנתיים. תוך הזמן הזה נבחנו 350000 אנשים. שאלו אותם שאלות מכל הסוגים, למשל:

  • "איך אתם מתכננים את היום?"
  • " מה אתם עושים במהלך כל היום?"

חקרו את היחסים שביניהם ועוד. בשלב מאוחר יותר התקשרו טלפונית ושאלו "על מה אתם חושבים רוב הזמן?" או שהתקשרו פעם בשבוע ואמרו: "על מה אתם חושבים עכשיו? תרשמו את זה" לאחר שבוע התקשרו אליהם שוב בזמן שונה ושאלו שוב: "על מה אתם חושבים עכשיו? תרשמו את זה". זה נמשך 12-18 חודשים. לאחר מכן חקרו את האנשים מבחינת :

  • הגדלת ההכנסה.
  • שביעות רצון מאיכות החיים

הפרידו את 10% האנשים עם הנתונים הנמוכים ביותר, אחר כך 10% עם נתונים גבוהים במקצת וכך הלאה. לבסוף נשארו 10% בעלי הנתונים הגבוהים ביותר.

אז על מה רוב הזמן חושבים האנשים בעלי הנתונים הגבוהים? התשובה הייתה מעניינת ביותר. רוב הזמן האנשים האלה חושבים על המטרות שהם רוצים להשיג ואיך הם ישיגו אותן.

הנה התרגיל שאני מציעה . שמעתי על התרגיל הזה בסמינר של בריאן סטייסי לפני כמה שנים ומאז אני מיישמת את התרגיל הפשוט אני מגיעה לתוצאות מדהימות. כאדם מעשי אני מאמינה שדבר לא יקרה כל עוד לא מתחילים בתנועה . אני רוצה לחלוק את התרגיל אתכם.

נקרא לזה תרגיל 10 המטרות.

  • מה שעליכם לעשות הוא לקחת דף נייר ולכתוב 10 מטרות לשנה או שנתיים.

כתבו הכול בזמן הווה כאילו שהשנה כבר עברה והשגתם את המטרה. למשל "הרווחתי כך וכך כסף" ורשמו תאריך לאחר המטרה, כדי שהתת מודע שלכם ידע למתי אתם צריכים את זה. אפשר לרשום סכום כסף מסוים לשנת 2015. זוהי פקודה מהתת מודע אל המודע, המועבר אל המודע העליון שלכם שיעבוד על הנושא 24 שעות ביממה. רשמו 10 מטרות בזמן הווה, כשאתם מתחילים כל אחת במילה "אני", כדי שתת המודע שלכם ידע מי רוצה להשיג את המטרות.

הסתכלו על הרשימה ותגידו: "יש לי מקל קסמים ואני מניף/מניפה אותו". אתם יכולים להשיג את המטרות אם תרצו זאת בכנות ולאורך זמן. אבל בהנחה שיש בידכם מקל קסמים ואתם יכולים להשיג את אחת המטרות תוך 24 שעות – איזו מטרה הייתה משפיעה יותר על חייכם? תעברו על הרשימה ותגידו לי. משהו שלו הייתם משיגים אותו זה היה עוזר לכם להשיג את כל השאר. רוב האנשים רושמים כאן מטרות פיננסיות: "לו הייתי מקבל כסף – הייתי יכול לעשות הכול". יש מי שכותב על בריאות, אחרים על עסקים, משפחה או חיי זוגיות.

  • תקיפו את המטרה שבחרתם בעיגול.

קחו דף נייר נקי. רשמו: אני אשיג את המטרה הזו לקראת תאריך:... ולאחר מכן רשמו:

  • המכשולים שיש להתגבר עליהם
  • ידע וכישורים שתצטרכו
  • אנשים שיש להכשיר.

מיינו את הרשימה על פי סדר ועדיפויות והתחילו לפעול על פי התכנית. עשו משהו בנושא מדי יום. התעוררו בבוקר ודבר ראשון תחשבו על המטרה. דמיינו את המטרה במהלך היום. עשו משהו למען המטרה 7 ימים בשבוע ואני מבטיחה שחייכם ישתנו.

אנשים חוזרים לאחר זמן כבעלי הון עתק. כיום אני יכולה להשיג עד 5 מטרות משמעותיות בשבוע.

שיטת 10 המטרות פשוט מדהימה.

דבר לא יקרה לפני שהתנועה תתחיל.

אם הרעיון מוצא חן בעיניכם וזה יעזור לכם לזרז את ההתקדמות שלכם פי 10, להגדיל את ההכנסה ולהשיג הרבה מעבר למה שחלמתם עליו, כל מה שאתם צריכים בתור התחלה זה עת ודף נייר.

רשמו 10 מטרות, בחרו אחת, רשמו תכנית להשגתה. תעשו את זה מדי יום והתוצאות ידהימו אתכם.

איחולי שגשוג והצלחה

לודמילה פרידמן.

אולי יעניין אותך גם