INkarmiel כל העסקים בכרמיאל במקום אחד מוצגים בהתאם לדרוגים שלכם

חן ויהודית - חי נכסים

חן ויהודית - חי נכסים
חן ויהודית – שתי נשים מדהימות שלחוד כל אחת מהן היא אישה מדהימה , מוכשרת, אשת משפחה עם חזון , אמביציות ומוטיבציה מרקיעת שחקים וביחד הן – "חי נכסים" .


ההתחלה
יהודית וחן מכירות שנים רבות זו את זו עוד משנות הילדות והנעורים בכרמיאל הקטנה של פעם. האיחוד העיסקי בין השתיים נולד "ביד המקרה" כמו שאומרים...
לאחר קריירות שונות ונפרדות, חן בתחום אבטחת איכות ויהודית בתחום משאבי אנושי כשכירות, דרכם של השתיים הצטלבו כאשר כל אחת מהן החליטה על שינוי מהותי , שינוי של התפתחות ומעבר מעולם השכירות לעולם היזמות והנדל"ן וכך הן נפגשו באקראי במשרד של רשת תווך אמריקאית שפעלה בעבר בעיר ולאחר שיתופי פעולה ועבודת צוות החיבור בין השתיים לא איחר לבוא והחליטו למנף את "הביחד" וכך בעצם לפתוח משרד עצמאי ופרטי שלהן והחליטו לקרוא לו – "חי נכסים" .
החיבור בין חן ליהודית הוא בלתי רגיל, עבודת הצוות שלהן בהחלט רואיה לשבח, שתיהן מאמינות בעבודה בסינרגיה, הרמוניה, אהבה ונתינה מה שבהחלט מביא לתוצאות והצלחות רבות.

היום
כיום, שנתיים וחצי מאז הקמת המשרד "חי נכסים" קיים מאגר נכסים ומתעניינים מרשים ומכובד ולא רק בכרמיאל אלא גם במצפים ובראש פינה..לא מעט עיסקאות מוצלחות כבר מאחוריהן וכאלו גם רבות לפניהן.
ראיה להצלחה המתמשכת היא הפידבק מבעלי הנכסים הנותנים את אמונם בשתיים ובלקוחות הנאמנים שלהן. רבות העיסקאות בהן הלקוח/בעל הנכס הגיע ע"י המלצה ומילים חמות על השירות המעולה וללא הדופי של השתיים .הממליצים פשוט מעבירים הלאה את מה שהם חוו מתהליך הקניה/מכירה . חי נכסים הינו משרד תווך שמול עיניו קודם כל טובת הלקוח , הצלחת העיסקה שטובה לכל הצדדים המעורבים בה ורק בסוף ... התגמול שכמובן מגיע וניתן באהבה .
התכונות הבולטות של "חי נכסים" : מקצועיות, אחריות, דיוק בפרטים ולו הקטנים ביותר, אמינות ויעילות ביצוע ויצירתיות.
מה שמוביל את "חי נכסים" זו הדעה שלכל בעיה יש פיתרון, "אין דבר שהוא בלתי פתיר" לא מתקבלת אצלן תשובה כמו ... "לא" . או כמו ... "את זה אי אפשר" . הכל פתיר, הן לא רק אומרות אלא גם מוכיחות זאת בשטח בכל פעם מחדש.

העתיד
יהודית וחן לעולם לא "שוקדות על השמרים", הראש תמיד עובד וחושב על ההמשך.. היכן ואיך ניתן לשפר את השירות ? מה ניתן לעשות אחרת כדי להתייעל ולהתקדם.
דוגמא נהדרת של רעיון שהתגבש לאחרונה במשרד "חי נכסים" הינו שירות כולל ונרחב המציע כלל שירותים (כגון יועץ משכנתאות, ביטוח לנכס ותכולה ,גינון ועוד...) תומכים כאשר לקוח עובר דירה והוא ממש זקוק להם. ב"חי נכסים" הלקוח לא יצטרך לחפש בכל עבר כי הכל יהיה ניתן למצוא תחת קורת גג אחת.
יוזמה נוספת שלהן לפתוח קבוצת נטוורקינג חדשה ושונה בנוף העיסקי בכרמיאל והסביבה . "עסקים מצליחים" הינה קבוצה שהוקמה לפני כ 4 חודשים ונוחלת הצלחה אדירה עם שיתופי פעולה רבים בין בעלי עסקים שונים מכרמיאל והסביבה. חשוב לציין שפעילות הקבוצה היא ללא מטרת רווח כלל וכלל אלא נטו לשיתופי פעולה והצלחת העסקים בכרמיאל והסביבה!!
ישנם דוגמאות נוספות ליוזמות של השתיים , כגון – התנדבות, עזרה לעמותות שונות, למשל הן פעילות במועצת הנשים העירונית.
החזון של חן ויהודית הוא להמשיך להצליח ולהתפתח עוד ועוד. להמשיך לעזור ולחבר בין אנשים טובים לנכסים מצוינים המתאימים להם.
הן רואות זאת כזכות להיות חלק משמעותי ומרכזי באחת ההחלטות הכי חשובות של האדם בחייו – מכירת/קניית בית.
כי "בשבילנו זו זכות לתת לך שירות....."

לאתר של חי נכסים


אולי יעניין אותך גם